Menu główne

Odnawianie zabytków z kamienia

Firma Prokam zajmuje się profesjonalnym odnawianiem zabytków. Dzięki naszej działalności, skupiającej się na renowacji elementów kamieniarskich, odzyskują dawny blask. Mogą również znów być użytkowane zgodnie z przeznaczeniem. Wszystkie prace wykonujemy z dużą pieczołowitością, zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytków. Staramy się również, by efekt podkreślał styl oraz indywidualny charakter obiektu.

Zdobyte w trakcie długoletniej działalności wiedza i umiejętności sprawiają, że możemy bez większych problemów zająć się renowacją nie tylko nagrobków kamiennych, ale również całych obiektów wykonanych z tego materiału. Podczas odnawiania zabytków dobieramy odpowiednie materiały i dbamy nawet o najdrobniejsze detale. Jesteśmy w stanie podjąć się renowacji obiektów w różnym stanie technicznym i przywrócić je do stanu używalności. Po zakończeniu prac elementy kamienne poddajemy konserwacji odpowiednimi środkami, które mają za zadanie zabezpieczyć obiekt przed działaniem czynników atmosferycznych. Są one dobrane do konkretnego rodzaju kamienia, z którego wykonany jest odnawiany zabytek.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, jeśli potrzebują Państwo usług związanych z kamieniarstwem na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zakładu Prokam!

Prokam 25 lat na rynku

W realizowanej przez nas ofercie znajdują się gotowe, sprawdzone już wzory wyrobów. Chętnie także podejmujemy się wykonania wszelkich nietypowych zamówień, uwzględniając indywidualne wymagania i gust klienta.

kontakt prokam